NCDCP už po štvrtý raz oficiálnym partnerom konferencie Kapitálový trh

(Vytvorené: 12.06.2019 16:50, Zdroj: NCDCP)

Po skvelých skúsenostiach zo spolupráce v predchádzajúcich rokoch sa vedenie Národného centrálneho depozitára, a. s. opätovne rozhodlo nadviazať partnerstvo s konferenciou Kapitálový trh 2019. Stalo sa tak už po štvrtý raz a naši zástupcovia nechýbali ani tentoraz medzi účastníkmi konferencie.

8. ročník konferencie Kapitálový trh sa po prvý raz konal ako dvojdňové pracovné i neformálne stretnutie odborníkov z oblasti obchodovania s cennými papiermi v príjemnom prostredí Vysokých Tatier v Hornom Smokovci.

Ako v minulosti tak aj teraz bolo to prestížne podujatie primárne určené pre obchodníkov s cennými papiermi a ostatných účastníkov kapitálového trhu. Hlavnou témou tohtoročnej konferencie boli riešenia na mieru pre kvalifikovaných investorov a prezentácia  konkrétnych investičných tipov a stratégií. 

Organizátorom konferencie, ktorými sú už tradične spoločnosť MAFRA Slovakia (vydavateľ denníka Hospodárske noviny) a Asociácia obchodníkov s cennými papiermi, sa opäť podarilo pripraviť zaujímavé podujatie, ktoré pritiahlo známe osobnosti z finančnej oblasti, bankovníctva, pričom nechýbali ani zástupcovia Národnej banky Slovenska a Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Bližší obraz o priebehu konferencie získate z nižšie pripojeného článku z denníka Hospodárske noviny z 11.6.2019 a fotodokumentácie.

Článok z HN a fotogaléria

(foto: Pavol Funtál, HN a Ivan Straka, NCDCP)

  • Hospodárske noviny 11.6.2019 - výstup z konferencie Kapitálový trh 2019

    Link na dokument: HN 11.6.2019 (1327 kB)